2023.04.09 – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

  1. Składamy serdeczne podziękowania tym wszystkim, którzy w tym roku zaangażowali się w przebieg obchodów Triduum Paschalnego. Wojownikom Maryi za pomoc przy Ciemnicy, Domowemu Kościołowi za pomoc przy Grobie Pańskim, Liturgicznej Służbie Ołtarza, Lektorom, Psalmistom i oczywiście niezawodnym Panu Markowi i Panu Tomkowi oraz Pani Luizie i scholii dziecięcej. Wielkie podziękowanie za pomoc przy sprzątaniu kościoła oraz za piękne dekoracje kwiatowe.
  2. Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego: Eucharystie o godz. 6.00 (z procesją), 9.00, 10.30, 12.00 i 13.30.
  3. Poniedziałek Wielkanocny: Eucharystie o godz. 9.00, 10.30, 12.00, 13.30.
  4. W czwartek, 13ty dzień miesiąca, Nabożeństwo Fatimskie o godz. 17.00.
  5. W piątek z racji na Oktawę Wielkanocy, nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  6. W najbliższą niedzielę Święto Miłosierdzia Bożego. Zainteresowani pielgrzymowaniem do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego, zapraszamy na godz. 13.00 pod kościół Królowej Rodzin, gdzie również wraz z naszym Księdzem Proboszczem, wyruszy piesza pielgrzymka.
  7. Drodzy Parafianie i Goście. Niech Zmartwychwstały Chrystus oświeca drogi codziennego życia, obdarza błogosławieństwem i pomaga życie czynić szczęśliwym. Wesołych i ciepłych świąt Wielkanocnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *