2023.06.18 – XI Niedziela Zwykła

 1. Trwa czerwiec – miesiąc naszej szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Dziś po Mszy Świętej odbędzie się zbiórka do puszek na utrzymanie uczelni katolickich w Polsce.
 2. W tym tygodniu:
  – wtorek – różaniec wraz z Wojownikami Maryi i koniec roku formacyjnego w parafialnym ogrodzie
  – środa – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi; Adoracja od godz. 17.00
  – piątek – zakończenie roku szkolnego; zapraszamy rodziców, opiekunów, nauczycieli i wychowawców, dzieci i młodzież, na Mszą Świętą o godz. 8.00, w czasie której będziemy w sposób szczególny dziękować za trud całorocznej pracy i prosić o Bożą opiekę na czas wakacji; tego dnia przypada też Dzień Ojca; zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 18.00 w intencji ojców. Będziemy żyjącym wypraszać obfitość Bożego błogosławieństwa, a zmarłym – wieczną nagrodę
  – sobota – uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela
 3. Za tydzień zbiórka ofiar do puszek na wsparcie wakacyjnych wyjazdów naszych harcerzy oraz zuchów.
 4. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu nie będzie Eucharystii niedzielnej o godz. 13.30 oraz, że od 26 czerwca kancelaria czynna 30 min po wieczornej Eucharystii.
 5. W letnie dni przypominamy o odpowiednim stroju do kościoła. Niech wyraża on szacunek do miejsca świętego a gromadzącym się na Eucharystii pomaga w skupieniu i modlitwie.
 6. W dniach 23-25.06 organizowana jest 42 Piesza Pielgrzymka Różanostocka. Do udziału zapraszamy wszystkich chętnych, w sposób szczególny młodzież pragnącą podziękować Chrystusowi i Jego Matce za kończący się kolejny rok szkolny i akademicki. Zapisy on-line na stronie www.rozanostocka.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *