2023.06.25 – XII Niedziela Zwykła

1.  Przed nami już ostatni tydzień czerwca – miesiąca naszej szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Dziś po Mszy Świętej zbiórka ofiar do puszek na wsparcie wakacyjnych wyjazdów naszych harcerzy i zuchów.
  2. W następną niedzielę (2.07) taca na potrzeby Archidiecezji.
  3. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca po Mszy Świętej o godzinie 9.00 procesja eucharystyczna.
    – środa adoracja od godz. 17.00
    – czwartek – uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. W tym dniu taca przeznaczona jest na Świętopietrze.
    – sobota – pierwsza sobota miesiąca, wieczorem Nabożeństwo Pierwszosobotnie
  5. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu nie będzie Eucharystii niedzielnej o godzinie 13.30 oraz, że od 26 czerwca kancelaria będzie czynna 30 min po zakończonej wieczornej Eucharystii.
  6. W letnie dni przypominamy o odpowiednim stroju do kościoła. Niech będzie on wyrazem naszego szacunku do miejsca świętego, a gromadzącym się na Eucharystii pomaga w skupieniu i modlitwie.
  7. Życzymy wszystkim błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej, szczególnie wypoczywającym na wakacjach i urlopach.