2024.03.31 – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

 1. Składamy serdeczne podziękowania tym wszystkim, którzy w tym roku zaangażowali się w przebieg obchodów Triduum Paschalnego. Wspólnocie „Ezechiasz” za przygotowanie Ciemnicy i Grobu Pańskiego, Liturgicznej Służbie Ołtarza, Lektorom, Psalmistom, Panu Markowi i Panu Organiście Michałowi oraz Pani Luizie i scholii dziecięcej. Wielkie podziękowania przy sprzątaniu kościoła oraz podziękowania za Pani Ani za dekoracje kwiatowe.
 2. NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA – Msze Święte o 6.00 wraz z procesją rezurekcyjną, 9.00 , 10.30 i ostatnia Msza Święta o 12.00 (nie ma Mszy Świętej o 13.30 i 17.00).
 3. PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – Msze Święte o 9.00 (IV Dzień Nowenny), 10.30, 12.00 i o 13.30 ( nie ma Mszy Świętej o 17.00). Tego dnia taca na uczelnie katolickie.
 4. We wtorek (2.04) rocznica śmierci św. Jana Pawła II.
 5. Środa – Adoracja od 17.00.
 6. We czwartek pierwszy czwartek miesiąca. Modlimy się o powołania. Od godz. 23 – 24 Godzina Święta.
 7. W pierwszy piątek Msze Święte o 7.00 i 18.00. Tego dnia z racji na Oktawę Wielkanocy nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Po Mszy wieczornej spotkanie ministrantów. Jest to również 5 dzień miesiąca o 17.30 – Nowenna do św. Faustyny.
 8. W sobotę nabożeństwo pierwszosobotnie po wieczornej Eucharystii.
 9. Za tydzień Na Mszę Świętą o godz. 13.30 zapraszamy kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami. Po Mszy spotkanie, obecność obowiązkowa.
 10. W następną niedzielę Święto Miłosierdzia Bożego. Zainteresowanych pielgrzymowaniem do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego, zapraszamy na godz. 13.00 pod kościół Królowej Rodzin, gdzie wraz z naszym ks. Proboszczem, wyruszy piesza pielgrzymka. W ty dniu rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Puszka tego dnia na Caritas Archidiecezji.
 11. W niedziele 7 kwietnia – rozpoczęcie pielgrzymowania Szlakiem bł. Michała Sopoćki (początek – Sanktuarium Miłosierdzia Bożego).
 12. Drodzy Parafianie i Goście. Niech Zmartwychwstały Chrystus oświeca drogi codziennego życia, obdarza błogosławieństwem i pomaga życie czynić szczęśliwszym. Błogosławionych Świąt Wielkanocnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *