2024.04.07 – Niedziela Miłosierdzia Bożego

1. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Miłosierdzia Bożego, która rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia. Doświadczając miłosierdzia Bożego, powinniśmy być miłosierni dla naszych sióstr i braci. Stąd też dzisiaj, przy wyjściu z kościoła ofiarami do puszek wspieramy dzieła prowadzone przez Archidiecezjalną Caritas.
    – poniedziałek – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego (przeniesiona z 25.03). Msze Święte w naszym kościele o 7.00 i 18.00. Dzień Świętości Życia. Zachęcamy do podjęcia Duchowej Adopcji. Pod chórem są specjalne ulotki, zawierające potrzebne informację i teksty do złożenia przyrzeczeń duchowej adopcji.
    – wtorek – różaniec po wieczornej Eucharystii.
    – środa – Adoracja od godz. 17.00.
    – czwartek – Uwielbienie po wieczornej Eucharystii.
    – sobota – 13 dzień miesiąca, Nabożeństwo Fatimskie o godz. 17.00.
  3. W następną niedzielę – Niedziela Biblijna i Tydzień Biblijny.
  4. Za tydzień na Mszę Świętą o godz. 13.30 zapraszamy dzieci i rodziców przygotowujących się do I Komunii Świętej. Obecność obowiązkowa.
  5. Dnia 27 kwietnia zapraszamy na pielgrzymkę do Niepokalanowa. Wyjazd spod kościoła o godz: 6:00. Koszt 70 zł.
  6. U Pana Marka są do nabycia nowe Drogi Miłosierdzia.
  7. Do końca tego tygodnia można przynosić skarbonki „Jałmużna Wielkopostna”.
  8. Wszystkim naszym Parafianom i Gościom, życzymy, aby Bóg bogaty w miłosierdzi hojnie błogosławił.