2024.10.20 – XXIX Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj Niedziela Misyjna. Ofiary składane na tacę są przeznaczona na misje.
    – wtorek – wspomnienie św. Jana Pawła II
    – środa – adoracja od godz. 17:00.
  3. Zapraszamy do udziału w nabożeństwie różańcowym codziennie po wieczornej Eucharystii.
  4. Młodzież przygotowującą się do bierzmowania zapraszamy w następną niedzielę na Mszę św. o godz. 13:30 i spotkanie formacyjne.
  5. Pod koniec października rozpocznie się w naszej parafii Seminarium Odnowy Wiary. Będzie ono poprzedzone niedzielą ewangelizacyjną, którą przeżyjemy już za tydzień. Homilie będzie głosił ks. Tomasz Kozłowski, dyrektor Białostockiej Szkoły Nowej Ewangelizacji.
  6. W naszej parafii powstaje chór złożony z osób dorosłych. Próby pod kierunkiem pani Małgorzaty Wołyniec odbywają się w każdy czwartek o godz. 17:00 w starej kaplicy.
  7. Zbliża się czas modlitwy za zmarłych. Kartki na wypominki znajdują się na stoliku przy wyjściu z kościoła. Zmarłych zapisujemy w pierwszym przypadku i najlepiej drukowanymi literami, prosimy też o zaznaczenie w którym dniu mają być odczytane.
  8. Dominikańska Szkoła Wiary w Białymstoku zaprasza na wykład otwarty Różaniec drogą miłości, który wygłosi dominikanin o. Marcin Rutecki w środę o godz. 19:00 w arkadach katedralnych (wejście „A”).
  9. Klub Inteligencji Katolickiej w Białymstoku zaprasza w ramach październikowych Dni Kultury Chrześcijańskiej na wystawę czasową w Muzeum Ikon w Supraślu zatytułowaną: „Zwiastowanie – Bliskość Boga” W czwartki wstęp wolny!
  10. Przeżyjmy rozpoczęty pod opieką św. Jana Pawła II. Niech niech nam Bóg błogosławi, a Matka Boża Różańcowa otoczy opieką nasze rodziny.