„Wszyscy sobie równi” – Chatka Puchatka

Czuj!

Na dzisiejszej zbiórce kończącej nasz cykl sprawnościowy odbyło się świeczkowisko pod hasłem: ,,Wszyscy sobie równi”. Na początku wysłuchaliśmy gawędy, następnie każdy mógł wypowiedzieć się co jego zdaniem znaczy słowo tolerancja. Po krótkiej dyskusji dostaliśmy puzzle, w różnych kolorach i musieliśmy dopasować je w pary. 🧩 dh. Oli był wyjątkowy, ponieważ znajdowało sie na nim 💚 serduszko co oznacza, że została przyboczną na próbie wraz z dh. Dominiką! Na sam koniec wykorzystując dwa kłębki włóczek w różnych kolorach omawialiśmy między sobą nasze różnice oraz podobieństwa i podsumowaliśmy nasz cały cykl sprawnościowy.

Gratulujemy naszym druhnom i życzymy im wiele motywacji do działania.💙🧡

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *