06.01.2022 – Uroczystość Objawienia Pańskiego

1. Dzisiaj taca przeznaczona jest na misje.
  2. Dzieci i młodzież z oazy i scholii parafialnej przygotowały pakiety złożone z kadzidła, węgielka i kredy. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczone są na pokrycie kosztów oraz fundusz młodzieżowy parafii. Składamy serdeczne podziękowania dzieciom i młodzieży za wykonaną pracę a także za wszelkie ofiary pieniężne.
  3. Dziś od 23.00 – Godzina Święta.
  4. Jutro pierwszy piątek miesiąca. Eucharystie o godz. 7.00; 16.30 oraz 18.00.
  5. Spotkania kolędowe – godz. 18.00
    – piątek – 7 stycznia – ul. Mackiewicza
    – sobota – 8 stycznia – Kolonia Porosły (strona od Biedronki), Porosły – prawa i lewa strona wzdłuż Szosy Warszawskiej
  6. Uroczyste Ogłoszenie daty Świąt Ruchomych:
    Wiedzcie, Bracia najmilsi, że dzięki miłosierdziu Bożemu, tak jak zakosztowaliście radości narodzenia Pana naszego, Jezusa Chrystusa, tak i dziś oznajmiamy wam radość najbliższej Paschy – Zmartwychwstania naszego Pana i Boga.
    • 2 marca będzie Środa Popielcowa i początek Wielkiego Postu.
    • 17 kwietnia z radością będziemy celebrować Paschę naszego Pana Jezusa Chrystusa.
    • 29 maja będzie Wniebowstąpienie naszego Pana Jezusa Chrystusa.
    • 5 czerwca dzień Zesłania Ducha Świętego.
    • 16 czerwca uroczysty obchód Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej.
    • 27 listopada będzie pierwsza niedziela Adwentu naszego Pana Jezusa Chrystusa, któremu cześć i chwała na wieki wieków.

Amen.