02.01.2022 – 2 Niedziela po Narodzeniu Pańskim

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Zawierzmy Dobremu Bogu, nowo rozpoczęty rok kalendarzowy.
  2. Wydarzenia liturgiczne:
    – wtorek – różaniec wraz z Wojownikami Maryi po wieczornej Eucharystii,
    – środa – Adoracja od godz. 17.00 do rozpoczęcia Eucharystii; jest to 5ty dzień miesiąca – Nabożeństwo do św. Faustyny o godz. 17.30; po wieczornej Mszy, spotkanie Wspólnoty Ezechiasz w Starej Kaplicy
    – czwartek – Uroczystość Objawienia Pańskiego; rozkład Mszy Świętych jak w niedzielę; Młodzież oazowa wraz ze scholą parafialną przygotował pakiety (kreda, kadzidło i węgielki) ofiary składane przeznaczone zostaną na fundusz młodzieżowy parafii; z racji na pierwszy czwartek miesiąca od godz. 23.00 – Godzina Święta; Tego dnia taca przeznaczona jest na misje.
    – piątek – pierwszy piątek miesiąca; Msze Święte o godz. 7.00; 16.30 i 18.00
  3. Rozkład Eucharystii kolędowych (godz. 18.00):
    – poniedziałek – 3 stycznia – KEN 7 i 9
    – wtorek – 4 stycznia – ul. Pietkiewicza i ul. Pietkuna
    – środa – 5 stycznia – ul. Herberta
    – piątek – 7 stycznia – ul. Mackiewicza
    – sobota – 8 stycznia – Kolonia Porosły (strona od Biedronki), Porosły – prawa i lewa strona wzdłuż Szosy Warszawskiej
    Na stoliku pod chórem znajduję się rozkład całej kolędy wraz z listem do parafian. Serdecznie prosimy przekazać go, starszym, chorym oraz nieobecnym.
  4. W następną niedzielę (9 stycznia) święto Chrztu Pańskiego i zakończenie okresu Narodzenia Pańskiego. Serdecznie zapraszamy na Koncert Kolęd i Pastorałek w wykonaniu naszej parafialnej scholi. Rozpocznie się po Eucharystii o godz. 13.00. Z tego powodu Msza Święta dla dzieci przeniesiona jest z godz. 12.00 na godz. 13.00.
  5. Dzieci i rodziców przygotowujących się do I Komunii Świętej, zapraszamy na spotkanie formacyjne w niedzielę na godz. 13.00 i na koncert.
  6. Spotkanie oazy w niedzielę o godz. 14.30 (zaraz po koncercie) w Starej Kaplicy.