09.01.2022 – Niedziela Chrztu Pańskiego

1. Dzisiaj Niedziela Chrztu Pańskiego, podziękujmy Dobremu Bogu za dar wiary i za ludzi, którzy prowadzili nas do zdrojów zbawienia. Serdecznie zapraszamy na Koncert Kolęd i Pastorałek w wykonaniu naszej parafialnej scholii, który rozpocznie się po Eucharystii o godz. 13.00. Dziś kończy się liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego.
  2. Wydarzenia liturgiczne:
    – wtorek – różaniec wraz z Wojownikami Maryi po wieczornej Eucharystii,
    – środa – Adoracja od godz. 17.00
    – czwartek- 13dzień miesiąca; Nabożeństwo Fatimskie od godz. 17.00
  3. Trwają w naszym kościele spotkania kolędowe. W tym tygodniu, na 18.00 zapraszamy mieszkańców ulic:
    – środa – 12 stycznia – ul. KEN 3, 3B, 3C, 3D, 3E, 3F
    – czwartek -13 stycznia – ul. KEN 5, 5A, 5B, 5C, 5F
    – piątek – 14 stycznia – ul. Elewatorska, Stelmachowskiego, Mikołajczyka, Peszkowskiego, Bacieczki, Jana Pawła II, Hotelowa
    – sobota – 15 stycznia – Porosły – cała lewa strona
  4. Za tydzień w niedzielę będziemy gościć scholę młodzieżową z par. św. Andrzeja Boboli w Białymstoku. Będą się z nami modlić na Eucharystii o godz. 10.30 i 12.00.
  5. Za tydzień spotkanie oazy (małe grupki) oraz o 16.30 Nieszpory Eucharystyczne.
  6. Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy najlepsze życzenia. Bożej mocy w trudnych doświadczeniach i odwagi w dawaniu chrześcijańskiego świadectwa.