2022.09.04 – XXIII Niedziela Zwykła

1. Składamy serdeczne podziękowania tym wszystkim, którzy wczoraj pielgrzymowali do Sanktuarium Krypnie. Serdeczne podziękowania grupie muzycznej. Dziękujemy za obecność każdego z Was.

2. Dzisiaj przypada Pierwsza rocznica ingresu Arcybiskupa Józefa Gózdka, Metropolity Białostockiego. Otoczmy naszego Pasterza modlitwą. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby Archidiecezji.

3. Przypominamy, że od dziś po przerwie wakacyjnej wracamy do sprawowana w naszym kościele Mszy Świętej o godz. 13.30, natomiast kancelaria otwarta w dni powszednie w godz. 16.30-17.45.

4. W tym tygodniu:
– poniedziałek – 5ty dzień miesiąca, o 17.30 rozpocznie się Nowenna do św. Faustyny
– wtorek – wznowienie formacji Wojowników Maryi; po wieczornej Eucharystii wspólna modlitwa różańcowa
– środa – adoracja od godz. 17.00
– czwartek – święto Narodzenie NMP
– piątek – wznowienie formacji Liturgicznej Służby Ołtarza; spotkanie wszystkich ministrantów po wieczornej Mszy Świętej
– sobota – rozpoczęcie drugiego etapu formacyjnego przed Sakramentem Bierzmowania. Zgodnie z zapowiedzią spotkanie młodzieży o godz. 10.00 w Kościele. Przy tej okazji przypominamy, że to ostatni moment na zgłoszenie się, w celu przygotowania się od sakramentu dojrzałości.

5. W najbliższą niedzielę, zostaną rozdane karty zgłoszeniowe do Pierwszej Komunii Świętej. Będą do odebrania w zakrystii.

6. Za tydzień rozpoczynamy Tydzień Wychowania. Puszka na KUL i Centrum Pastoralno-Katechetyczne.

7. Za tydzień na godz. 12.00 serdecznie zapraszamy dzieci naszej parafii na pierwszą powakacyjna Mszę z ich specjalnym udziałem. Tego dnia poświęcimy przybory szkolne. Wznowi też działalność nasza parafialna schola.

8. Duszpasterstwo rodzin zaprasza wszystkie małżeństwa na świętowanie rocznic małżeńskich, które odbędzie się w sobotę, 10 IX w Katedrze Białostockiej o godz. 18.00. Małżonkowie proszeni są o przyniesienie jednej róży, którą złożą przed obrazem Matki Bożej jako wyraz zawierzenia swojej rodziny.

9. U Pana Marka można nabyć kolejny numer Dróg Miłosierdzia oraz czasopismo Staś.

10. 22 Białostocka Gromada Zuchowa ,,Chatka Puchatka” zaprasza wszystkie dzieci w wieku 6-9 lat na zbiórkę naborową, która odbędzie się 10 września, w salce na ul. Pietkiewicza 8A o godzinie 10.30. Serdecznie zapraszamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *