2022.10.09 – XXVIII Niedziela Zwykła

1. Dziękujemy tym wszystkim, którzy wczoraj pielgrzymowali wraz z ks. Proboszczem do Sanktuarium w Łagiewnikach. Za tydzień Dzień Papieski, zbiórka ofiar na Dzieło Nowego Tysiąclecia.

2. W tym tygodniu:

– środa – zwyczajowa Adoracja od godz. 17.00

– czwartek – wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego; 13ty dzień miesiąca – o godz. 17.00 Nabożeństwo Fatimskie a po Eucharystii ostatnia Procesja Fatimska, prosimy, aby zabrać ze sobą świece; tego dnia nabożeństwo różańcowe jedynie przed Eucharystią

– piątek – Dzień Edukacji Narodowej; wyraźmy naszą wdzięczności wobec nauczycieli, wychowawców i katechetów za trud ich pracy i wysiłek włożony w wychowanie młodego pokolenia. W czasie nabożeństwa różańcowego będziemy modlić się za wszystkich nauczycieli, wychowawców, katechetów oraz pracowników oświaty

– sobota – wspomnienie św. Teresy od Jezusa; jest to także Dzień Dziecka Utraconego – pamiętajmy w modlitwach o małżeństwach, które doświadczyły tragedii utraty dziecka

3. Przyszła niedziela, to trzecia niedziela miesiąca – Nieszpory Eucharystyczne o godz. 16.30. Serdecznie zapraszamy.

4. Zapraszamy na kurs ewangelizacyjny dla dorosłych Alpha (rozpoczyna się 21 października o godz. 18.45 w naszej Parafii) oraz Kurs Małżeński Alpha (rozpoczyna się 23 października godz. 17.00 przy ul. Sitarskiej). Wszelkie informacje i zapisy na stornie: www.alpha.bialystok.pl

5. U Pana Marka, można nabyć kolejny numer „Dróg Miłosierdzia” oraz czasopisma dla najmłodszych „Staś”.

6. Od 2 do 5.11 w wypominkach oraz Mszy Świętej wieczornej, modlić się będziemy za zmarłych. Za tydzień pod chórem, znajdziecie kartki na których można wpisać imiona zmarłych a następnie złożyć je w kancelarii lub zakrystii. Należy zaznaczyć w jaki dzień modlitwy chcemy włączyć naszych zmarłych. Prosimy o wyraźnie pisanie imion w Mianowniku.

7. Serdecznie zapraszamy na ostatni już w tym roku, wyjazd pielgrzymkowy. W programie: Sanktuarium Trójcy Przenajświętszej i św. Anny w Prostyni, wizyta w niemieckim nazistowskim obozie zagłady i pracy w Treblince, obiad i czas na zakupy w Ziołowym Zakątku w Korycinach, Msza Święta w Sanktuarium Matki Bożej Pojednania w Hodyszewie. Termin: 29 października. Kosz 130 zł. Zapisy jak najszybciej u księdza wikarego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *