2022.10.23 – XXX Niedziela Zwykła

1. Dzisiejsza niedziela jest Niedzielą Misyjną. Przez cały tydzień podczas modlitwy różnicowej wspieramy wszystkich misjonarzy duchownych i świeckich. Dzisiejsza taca przeznaczona na wsparcie misji.

– środa – adoracja od godz. 17.00

piątek – święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

3. Młodzież naszej parafii, rozprowadza „Ogień Miłosierdzia”. Zapałki do zniczy. Proponowana cena to 5 zł, natomiast wszelki zysk, wspomoże fundusz młodzieżowy naszej wspólnoty parafialnej.

4. Przypomnianym, że dziś o 15.00 spotyka się OAZA, natomiast o 18.30 Spotkanie Medjugorskie.

5. W najbliższą sobotę, na godzinę 10.00, zapraszamy kandydatów do bierzmowania na kolejne spotkanie formacyjne.

6. Można jeszcze dołączyć do KURSU ALFA, rozpoczyna się w piątki o godz. 18.45 w Starej Kaplicy.

7. Wypominki za zmarłych przyjmujemy w zakrystii i w kancelarii parafialnej.

8. Z powodów losowych, wyjazd pielgrzymkowy do Hodyszewa, zostaje odwołany.

9. Dziękujemy, za wszelkie dary złożone w Torbie Samarytanka. Dostarczone zostały do Caritas.

10. Nie zapominamy o walczącej Ukrainie. Serdecznie zapraszamy do wsparcia walczących poprzez włączenie się do akcji „Podaruj odrobinę ciepła”. Ogłaszamy zbiórkę starych świec, świeczek, parafiny czy wosku. Przyjmujemy nawet najmniejsze resztki, jakie może zalegają w szufladach. Zostaną one przewiezione na Ukrainę a tam zamienione na podgrzewacze dla żołnierzy i ludności cywilnej. Świece można składać do kartonu przy obrazie „Jezu, ufam Tobie”.