2023.01.15 – II Niedziela Zwykła

 1. W tym tygodniu:
  – wtorek – wspomnienie św. Antoniego Opata; różaniec wraz z Wojownikami Maryi
  – środa – rozpoczyna się 33. Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan; adoracja od godz. 17.00
  – czwartek – wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara; Ksiądz Biskup Henryk Ciereszko obchodzi Imieniny. Najdostojniejszego Solenizanta polecajmy Bogu w naszych modlitwach; Uwielbienie po wieczornej Eucharystii
  – sobota – wspomnienie św. Agnieszki; tego dnia przypada Dzień Babci – otoczmy nasze kochane seniorki naszą modlitwą i życzliwością
 2. Za tydzień Niedziela Słowa Bożego.
 3. Sakrament Bierzmowania uczniów klas pierwszych, w naszej Parafii zostanie udzielony, 5 marca 2023 roku. Za tydzień w niedziele zapraszam rodziców kandydatów na Msze Świętą o 13.30 oraz spotkanie organizacyjne. Jedocześnie przypominamy o pracach na temat patrona z bierzmowania a także metrykach chrztu, osób, które były chrzczone poza naszą parafią. Na spotkanie organizacyjne proszę zabrać również czerwone książeczki kandydatów.
 4. W przyszłą niedzielę po Eucharystii o godz. 10.30 będziemy gościć Chór Białostockiej Szkoły Nowej Ewangelizacji.
 5. U pana Marka można zaopatrzyć się w czasopisma katolickie.
 6. Dziękujemy za przyjęcie nas w Waszych domach, podczas tzw. kolędy. Jest to czas wspólnej modlitwy, błogosławieństwa domów a także rozmowy na tematy wiary i parafii. W dalszym ciągu, bardzo prosimy, NOWYCH parafian, o jak najszybsze założenie kart kolędowych, byśmy wiedzieli, kto pragnie, aby kapłan zawitał w jego domu. W tych dniach, kolędowych, Eucharystie sprawowane będą o godz. 7.00 i 18.00; natomiast kancelaria czynna będzie jedynie we wtorki i środy w stałych godzinach. W bardzo ważnych sprawach zapraszamy po niedzielnych Eucharystiach. Podczas odwiedzin duszpasterskich, w Parafii, pomagać będzie ks. Karol, przyjmijmy go serdecznie i otoczmy modlitwą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *