2023.01.29 – IV Niedziela Zwykła

 1. Dzisiaj zbiórka ofiar pieniężnych na potrzebujących i zakup im żywności. Podarowane ubrania, można zostawiać przy obrazie „Jezu, ufam Tobie”.
 2. Dzisiaj o godz. 12.30 odbędą się jasełka, przedstawione przez nasze przedszkolaki. Serdecznie zapraszamy.
 3. Natomiast o godz. 13.30 Msza Święta w intencji Kół Żywego Różańca i spotkanie formacyjne.
 4. W tym tygodniu:
  – wtorek – wspomnienie św. Jana Bosko; różaniec wraz z Wojownikami Maryi
  – środa – adoracja od godz. 17.00
  – czwartek –pierwszy czwartek miesiąca oraz święto Ofiarowania Pańskiego; Eucharystie o godz. 7.00, 9.00, 16.30 oraz 18.00; jest to Dzień Życia Konsekrowanego, taca zbierana będzie na zakony klauzurowe; od godz. 23.00 – Godzina Święta
  – piątek – pierwszy piątek miesiąca, Msze Święte o godz. 7.00, 16.30 oraz 18.00; po każdej Mszy Świętej odbędzie się błogosławieństwo świec tzw. błażejek i modlitwa, aby Pan Bóg za przyczyną św. Błażeja uchronił nas od chorób gardła i wszelkiego innego zła
  – sobota – pierwsza sobota miesiąca, Nabożeństwo Wynagradzające o godz. 18.00
 5. Za tydzień w niedziele o godz. 15.00 spotkanie Ruchu Światło-Życie, natomiast o godz. 16.30 Nowenna do św. Faustyny.
 6. U pana Marka można zaopatrzyć się w czasopisma katolickie a także w świece gromnice w cenie 10 zł za parę.
 7. Zgodnie z tradycją, podczas ferii w tym roku połączonych z trwającą kolędą, kancelaria czynna tylko 30 min po porannej Eucharystii oraz w Niedziele.
 8. Wraz z Diakonią Życia oraz BSNE, serdecznie zapraszamy na Eucharystię w intencji osób proszących o dar życia oraz dziękczynnej za otrzymane potomstwo. Msza Święta odbędzie się 7 lutego w par. Zmartwychwstania Pańskiego o godz. 18.00.
 9. W dniach 9-13 lipca zapraszamy na pielgrzymkę parafialną do BIAŁYSTOK – HODONIN – WIEDEŃ – BRATYSŁAWA – PRAGA – WROCŁAW – BIAŁYSTOK. Wszelki informacje na ulotkach pod chórem kościoła. Zapisy do 19 lutego, u ks. Mateusza.
 10. Caritas Archidiecezji Białostockiej zwraca się z prośbą do wszystkich parafian o przekazanie 1,5% podatku na rzecz Caritas Potrzebującym. Numer KRS można znaleźć na stronie internetowej białostockiej Caritas. Internetowa strona Caritas ułatwia także wypełnienie deklaracji podatkowej
 11. Bóg zapłać za życzliwe przyjęcie kapłanów po kolędzie oraz za wszelkie ofiary składane przy okazji wizyty duszpasterskiej. Dziękujemy za wszelkie uwagi, dotyczące funkcjonowania naszej parafii.
 12. W zakrystii można zapisywać się na dodatkowy termin kolędy tj. na 7 i 8 lutego.
 13. Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu dzień imienin, urodzin oraz inne jubileusze życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *