2023.02.05 – V Niedziela Zwykła

 1. Dzisiaj poświęcenie chleba ku czci św. Agaty podczas każdej Eucharystii. Przypominamy, że o godz. 15.00 spotkanie Ruchu Światło-Życie, natomiast o godz. 16.30 Nowenna do św. Faustyny.
 2. W tym tygodniu:
  – poniedziałek – wspomnienie św. Pawła Miki i Towarzyszy
  – wtorek – różaniec wraz z Wojownikami Maryi
  – środa – Adoracja od godz. 17.00; po wieczornej Eucharystii spotkanie Grupy Średniej Wspólnoty Ezechiasz
  – czwartek – Uwielbienie po wieczornej Eucharystii
  – piątek – wspomnienie św. Scholastyki
  – sobota – wspomnienie NMP z Lourdes; Światowy Dzień Chorego; Msza Święta w intencji chorych z naszej parafii i naszych rodzin wraz z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia Chorych o godz. 18.00
 3. Wraz z Diakonią Życia oraz BSNE, serdecznie zapraszamy na Eucharystię w intencji osób proszących o dar życia oraz dziękczynnej za otrzymane potomstwo. Msza Święta odbędzie się 7 lutego w par. Zmartwychwstania Pańskiego o godz. 18.00.
 4. Za tydzień taca na fundusz remontowo-budowlany Archidiecezji.
 5. U Pana Marka można się zaopatrzyć w „Drogi Miłosierdzia” oraz czasopismo dla najmłodszych „Staś”.
 6. Duszpasterstwo Rodzin Archidiecezji Białostockiej serdecznie zaprasza na comiesięczne spotkanie formacyjne małżeństw niesakramentalnych, które odbędzie się 9 lutego (środa). Rozpoczęcie Mszą Świętą o godz. 18:00 w starym kościele Farnym. Następnie spotkanie formacyjno-integracyjne w sali za Katedrą.
 7. W dniach 9-13 lipca zapraszamy na pielgrzymkę parafialną do BIAŁYSTOK – HODONIN – WIEDEŃ – BRATYSŁAWA – PRAGA – WROCŁAW – BIAŁYSTOK. Wszelki informacje na ulotkach pod chórem kościoła. Zapisy do 19 lutego, u ks. Mateusza.
 8. Dziękujemy, tym wszystkim, którzy pomogli w sprzątaniu świątyni z dekoracji świątecznych.
 9. Dziękujemy za wsparcie finansowe i materialne naszych sąsiadów, pochodzących z za wschodniej granicy.
 10. Bóg zapłać za życzliwe przyjęcie kapłanów po kolędzie oraz za wszelkie ofiary składane przy okazji wizyty duszpasterskiej. Dziękujemy za wszelkie uwagi, dotyczące funkcjonowania naszej parafii.
  – poniedziałek –zmiana! ul. Sadowa od godz. 16.30 (2 księży) oraz po zakończonej Eucharystii około 18.45 dołączy jeszcze 1 ksiądz
  – w zakrystii można zapisywać się na dodatkowy termin kolędy tj. na 7 i 8 lutego (od 16.30 – 1 ksiądz)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *