2023.05.06 – V Niedziela Wielkanocna

1. Dzisiaj ofiary, składane na tacę przeznaczone są na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego w Białymstoku.
  2. Od dzisiaj rozpoczynamy przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania. Dotyczy to młodzieży, która obecnie uczęszcza do 8 klas szkół podstawowych, a także osób, które z różnych powodów w swoim czasie nie przyjęły bierzmowania. Po każdej Eucharystii, zapraszamy do zakrystii po karty zgłoszeniowe.
    – poniedziałek – uroczystość św. Stanisława; Pamiętajmy w modlitwach o ks. arcybiskupie seniorze Stanisławie Szymeckim
    – środa – adoracja od godz. 17.00; spotkanie Wspólnoty Ezechiasz
    – sobota – wspomnienie NMP z Fatimy; o godz. 17.00 – różaniec; 18.00 – Eucharystia i nabożeństwo majowe dla dzieci a następnie procesja fatimska.
  4.
    Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia nowy numer miesięcznika „Drogi Miłosierdzia” oraz „Staś”.
  5. W najbliższą sobotę, wyjazd autokarowy do Loretto. Szczegóły i zapisy u ks. Proboszcza.
  6. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, odprawiane codziennie o godz. 18.30; w niedziele po Mszy Świętej o godz. 9.00. Natomiast „majowe dla dzieci” odbywać się będą w środy (wieczorna Msza i majowe) oraz w soboty: 13, 20 oraz 27 maja (wieczorna Msza i majowe).
  7. Za tydzień, niedziela, spotkanie oazy. Początek o godz. 15.00. Serdecznie zapraszamy.
  8. Wszystkim życzymy błogosławieństwa Dobrego Pasterza.