2023.07.02 – XIII Niedziela Zwykła

1. Od dnia dzisiejszego posługę w naszej parafii będzie pełnił ks. Jerzy Kolnier, nasz nowy wikariusz. Witamy Go serdecznie w naszej wspólnocie parafialnej i życzymy owocnej pracy.
  2. Dzisiaj ofiary na tacę przeznaczone są na potrzeby Archidiecezji.
    – poniedziałek – święto św. Tomasza Apostoła
    – środa – adoracja od godz. 17.00, nowenna do św. Faustyny o godz. 17:30
    – czwartek – wspomnienie obowiązkowe bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy.
    Jest to również pierwszy czwartek miesiąca; o godz. 18.00 Msza Św. w intencji powołań, a od 23.00 do 24.00 – Godzina Święta.
    – piątek – pierwszy piątek miesiąca; Eucharystie o godz. 7.00 i 18.00; spowiedź 30 min przed rozpoczęciem Mszy Świętej.
    – sobota – wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera
  4.
  5. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu nie będzie Eucharystii niedzielnej o godzinie 13.30 oraz że kancelaria będzie czynna 30 min po zakończonej wieczornej Eucharystii.
  6. Spowiedź w tygodniu odbywa się 15 minut przed rozpoczęciem Eucharystii.
  7. U Pana Marka do nabycia nowe numery: Drogi Miłosierdzia, Drogi Misyjne oraz czasopismo Staś.
  8. W letnie dni przypominamy o odpowiednim stroju do kościoła. Niech będzie on wyrazem naszego szacunku do miejsca świętego, a gromadzącym się na Eucharystii pomaga w skupieniu i modlitwie.
  9. Życzymy wszystkim błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej, szczególnie wypoczywającym na wakacjach i urlopach.