2023.08.20 – XX Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj w sąsiedniej p
  2. ii, trwają Uroczystości Odpustowej ku czci Matki Bożej Królowej Rodzin, upamiętniające 25-lecie obecności Maryi w czczonym w parafii wizerunku. Naszym sąsiadom, życzymy wszystkiego co najlepsze.
  3. araf
  4. Dzisiaj przed kościołem, zbiórka ofiar do puszek na „Pomoc poszkodowanym w powodzi w Słowenii”.
    – poniedziałek – wspomnienie św. Piusa X
    – wtorek – wspomnienie NMP Królowej
    – środa – Adoracja od godz. 17.00
    – czwartek – święto św. Bartłomieja Apostoła
    – sobota – uroczystość NMP Częstochowskiej; dzień urodzin Naszego Księdza Proboszcza, Eucharystia w jego intencji o godz. 18.00
  6. Za tydzień o godz. 12.00, Eucharystia w intencji Kół Żywego Różańca. Zbiórka ofiar do puszek na utrzymanie parafialnej świetlicy.
  7. Po Eucharystii o godz. 12.00, odbędzie się mały harcerski festyn. Nasi Druhowie i Druhny zapraszają do wspólnej zabawy: zabawy harcerskie, quiz wiedzy, tance i śpiewy. Prosimy aby zabrać, w ramach obiadu, ze sobą kiełbaski. Liczymy na Waszą obecność!
  8. Przypominamy, że w sierpniu nie będzie Eucharystii niedzielnej o godz. 13.30, kancelaria czynna 30 min po wieczornej Eucharystii. Spowiedź w tygodniu 15 min, przed rozpoczęciem Mszy Świętej.
  9. Ruszyła kolejna edycja akcji Caritas „Tornister Pełen Uśmiechów”, której celem jest wsparcie ubogich dzieci, rozpoczynających nowy rok szkolny. Do końca sierpnia można zakupić wyprawkę szkolną, a następnie dostarczyć do parafii lub do centrali Caritas.
  10. W 84 rocznicę wybuchu II wojny światowej w piątek 1 września br. zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 18.00 do kościoła Zmartwychwstania Pańskiego w Białymstoku wszystkich, którzy chcą pomodlić się za poległych w czasie wojny, a zwłaszcza bohaterskich obrońców naszego miasta
  11. Naszym Parafianom i Gościom życzymy miłej i błogosławionej niedzieli!