2023.10.08 – XXVII Niedziela Zwykła

1. Dziękujemy tym wszystkim, którzy zaangażowali się w czterdziestogodzinne nabożeństwo i nasz parafialny odpust. Za tydzień Dzień Papieski, zbiórka ofiar na Dzieło Nowego Tysiąclecia.
    – środa – zwyczajowa Adoracja od godz. 17:00
    – piątek – wspomnienie obowiązkowe bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera; będzie to 13 dzień miesiąca – o godz: 17:00 Nabożeństwo Fatimskie, podczas którego odprawimy nabożeństwo różańcowe, a po Eucharystii ostatnia w tym roku Procesja Fatimska, prosimy zabrać ze sobą świece.
    – sobota – Dzień Edukacji Narodowej. W czasie nabożeństwa różańcowego będziemy modlić się za wszystkich nauczycieli, wychowawców, katechetów oraz pracowników oświaty.
  3. Zapraszamy do udziału w nabożeństwie różańcowym codziennie po wieczornej Eucharystii (poniedziałek –sobota około godz: 18:30 oraz w niedzielę około godz: 17:45).
    Dodatkowo dla dzieci (jedna dziesiątka w intencji rodzin), po niedzielnej Eucharystii o godz: 12:00.
  4. Zapraszamy na pielgrzymkę do Sanktuarium św. Jana Pawła II oraz Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach. Odbędzie się ona w najbliższą sobotę. Wyjazd w nocy z piątku na sobotę o godz: 2:00. Koszt 150 zł. Zapisy do środy włącznie u ks. Proboszcza.
  5. Od 2 do 5 listopada w wypominkach oraz Mszy Św. wieczornej będziemy modlić się za zmarłych. Pod chórem znajdują się kartki, na których można wpisywać swoich zmarłych, a następnie złożyć je w kancelarii lub zakrystii. Należy zaznaczyć w jaki dzień modlitwy chcemy włączyć naszych zmarłych.
  6. Za tydzień w niedzielę na Mszę Św. o godz: 12:00 zapraszamy rodziców i dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. Po Mszy spotkanie formacyjne i poświęcenie różańców.
  7. U pana Marka można nabyć kolejny numer Dróg Miłosierdzia oraz Drogi Misyjne.
  8. Życzymy wszystkim błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej.