2023.11.26 – Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata

1. Dzisiaj ostatnia niedziela roku liturgicznego. W następną niedzielę rozpoczyna się Adwent, a zarazem nowy rok liturgiczny po hasłem: „Uczestniczę we wspólnocie Kościoła”.
    Taca będzie przeznaczona na potrzeby Archidiecezji.
    – wtorek – różaniec po wieczornej Eucharystii.
    – środa – adoracja od godz: 17:00
    – czwartek – święto św. Andrzeja, Apostoła; po wieczornej Mszy Św. modlitwa uwielbienia prowadzona przez Fundację „Dobrze, ze jesteś”. Od godz: 23:00 do 24:00 – Godzina Święta.
    – piątek – pierwszy piątek miesiąca, Msze Święte o godz: 7:00,16:30 i 18:00; po wieczornej Eucharystii spotkanie ministrantów.
    -sobota – pierwsza sobota miesiąca, po wieczornej Eucharystii Nabożeństwo Pierwszosobotnie.
  3. W sobotę Mszą Świętą o godz: 18:00 rozpoczniemy Adwent – czas radosnego oczekiwania na spotkanie z Panem. Tradycyjnie w czasie adwentu można będzie zaopatrzyć się w opłatki wigilijne oraz świece Caritas. Opłatki zostaną poświęcone w niedzielę podczas Mszy Św. o godz: 9:00.
  4. W dniach 1 – 3 grudnia br. organizowane są w Hodyszewie weekendowe rekolekcje dla małżeństw, przeżywających trudności lub chcących odświeżyć swoją relację, prowadzone przez diecezjalny ośrodek Spotkań Małżeńskich. Szczegółowe informacje i kontakt do organizatorów na stronie internetowej Ruchu Spotkań Małżeńskich.
  5. U Pana Marka można nabyć „Drogi Miłosierdzia” oraz kalendarze seminaryjne.
  6. „ Niech Chrystus Król zawsze i wszędzie króluje w naszych sercach, niech swoją miłością zawładnie nasze rodziny, niech wniesie nadzieję tam, gdzie jej brak.”