2024.02.04 – V Niedziela Zwykła

 1. W następną niedzielę taca na fundusz remontowo – budowlany Archidiecezji.
 2. W tym tygodniu:
 • poniedziałek – wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy. Błogosławieństwo chleba i wody. Jest to również 5 dzień miesiąca, o godz. 17:30 Nowenna do św. Faustyny.
 • wtorek – wspomnienie św. męczenników Pawła Miki i Towarzyszy; po Mszy wieczornej modlitwa różańcowa.
 • środa – od godz. 17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.
 • czwartek – Adoracja Uwielbienia po wieczornej Eucharystii oraz spotkanie Rady Duszpasterskiej.
 • piątek – po Mszy wieczornej spotkanie wszystkich ministrantów.
 1. Za tydzień w niedzielę 11 lutego przypada Światowy Dzień Chorego. Na Mszy Świętej o godz. 9.00 i 13.30 zostanie udzielony Sakrament Namaszczenia Chorych.
 2. U Pana Marka są do nabycia nowe „Drogi Miłosierdzia”.
 3. Caritas Archidiecezji Białostockiej zwraca się z prośbą do wszystkich parafian om przekazanie 1,5 % podatku na rzecz Caritas Potrzebującym. Numer KRS można znaleźć na stronie internetowej białostockiej Caritas. Internetowa strona Caritas ułatwia także wypełnienie deklaracji podatkowej.
 4. Białostocka Szkoła Nowej Ewangelizacji zaprasza na „Boskie Walentynki” do Kina Ton w niedzielę (11 lutego, godz. 15:30). W planie konferencja o miłości, film i potańcówka. Zapisy przez formularz dostępny na wydarzeniu w social mediach.
 5. Dominikańska Szkoła Wiary w Białymstoku zaprasza na wykład otwarty „Kościół, który rani? Jak przetrwać noc kościoła”. Wykład wygłosi dominikanin – ojciec Maciej Biskup. Zapraszamy w sobotę 10 lutego na Mszę Świętą o godz. 10:00, a potem na wykład o 11:00 do Arkad Katedralnych (wejście A za katedrą białostocką). Więcej informacji na Facebook’owej stronie „Szkoła Wiary Białystok” i/ lub na plakacie.
 6. Serdecznie dziękujemy za życzliwe przyjęcie kapłanów oraz wszelkie ofiary składane przy okazji wizyty duszpasterskiej. Dziękujemy za wszelkie uwagi dotyczące funkcjonowania naszej parafii.
 7. Kolęda na ostatni dzień:
 • poniedziałek 5 lutego od 16:00 – ul. Pietkuna 3 – dwóch księży oraz od 18:45 osoby, które umówiły się indywidualnie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *