2024.02.11 – VI Niedziela Zwykła

 1. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na fundusz remontowo – budowlany Archidiecezji. Dziś rozpoczynamy 57. Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu.
 2. W tym tygodniu:
  – wtorek – po Mszy wieczornej zapraszamy na modlitwę różańcową, w sposób szczególny będziemy modlić się za osoby uzależnione.
  – środa – Środa Popielcowa – Msze Święte tego dnia w naszym kościele o godz. 7.00, 9.00, 16.30, 18.00 i 19.30 (szczególnie zapraszamy kandydatów do bierzmowania). Pamiętajmy, że tego dnia obowiązuje post ścisły, czyli trzy posiłki, w tym jeden do syta (obowiązuje on wszystkich od 18 do 60 roku życia), oraz abstynencja od pokarmów mięsnych (obowiązująca od 14 roku życia). Przypominamy również, że Wielki Post jest tak zwanym „czasem zakazanym” dla wszelkich hucznych zabaw i dyskotek.
  – czwartek – Adoracja Krzyża po wieczornej Eucharystii.
 3. Za tydzień w niedzielę 18 lutego będziemy gościć przedstawiciela naszego Białostockiego Seminarium. Tego dnia taca będzie przeznaczona na seminarium.
 4. Nabożeństwa Pasyjne:
  – Gorzkie Żale: niedziela po Mszy Świętej o godz. 9.00 oraz w środy i soboty po wieczornej Eucharystii.
  – Droga Krzyżowa dla dorosłych: piątki po wieczornej Eucharystii.
  – Droga Krzyżowa dla dzieci: soboty o godz. 17.00.
  – Adoracja Krzyża: czwartki po wieczornej Eucharystii.
  – Rekolekcje Wielkopostne: 15-16-17 marca.
 5. U Pana Marka są do nabycia nowe „Drogi Miłosierdzia”.
 6. Serdecznie dziękujemy za życzliwe przyjęcie kapłanów oraz wszelkie ofiary składane przy okazji wizyty duszpasterskiej. Dziękujemy za wszelkie uwagi dotyczące funkcjonowania naszej parafii.
 7. Życzymy wszystkim dobrego tygodnia oraz pięknego czasu Wielkiego Postu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *