2024.02.18 – I Niedziela Wielkiego Postu

 1. Dzisiaj gościmy przedstawiciela naszego Białostockiego Seminarium. Tego dnia taca jest przeznaczona na seminarium.
 2. W tym tygodniu:
  – wtorek – po Mszy wieczornej zapraszamy na modlitwę różańcową
  – środa – Adoracja od godz. 17.00
  – czwartek – święto Katedry św. Piotra Apostoła; Adoracja Krzyża po wieczornej Eucharystii.
 3. W następną niedzielę puszka na misje – Ad Gentes. Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami.
 4. Nabożeństwa Pasyjne:
  – Gorzkie Żale: niedziela po Mszy Świętej o godz. 9.00 oraz w środy i soboty po wieczornej Eucharystii
  – Droga Krzyżowa dla dorosłych: piątki po wieczornej Eucharystii
  – Droga Krzyżowa dla dzieci: soboty o godz. 17.00
  – Adoracja Krzyża: czwartki po wieczornej Eucharystii
  – Rekolekcje Wielkopostne: 15-16-17 marca
 5. Zapraszamy na pielgrzymkę do Narodowego Sanktuarium Św. Józefa 2 marca 2024r. Wyjazd o 3:00, koszt pielgrzymki 100 zł. Zapisy do niedzieli 25 lutego włącznie.
 6. U Pana Marka są do nabycia nowe „Drogi Miłosierdzia”.
 7. Życzymy wszystkim dobrego tygodnia oraz pięknego czasu Wielkiego Postu.
Ogłoszenia Kurialne:
 1. Trwa nabór na rok szkolny 2024/2025 do Katolickiej Szkoły Podstawowej oraz Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Matki Bożej Miłosierdzia przy ul. Kościelnej 3 w Białymstoku! Zapraszamy do odwiedzania szkoły w ramach dni otwartych, które odbędą w soboty: 24 lutego i 16 marca 2024 roku w godzinach 10:00-13:00. Szkoła proponuje ciekawą ofertę kształcenia oraz wychowanie w duchu katolickim na wysokim poziomie, a najpilniejsi uczniowie Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego mogą uczyć się bez czesnego!
  Informacje na temat szkoły można znaleźć na stronie internetowej www.szkola-katolicka.pl lub na plakacie.
 2. Archidiecezjalna rozgłośnia „Radio i” zaprasza do udziału w wielkopostnych nabożeństwach i rekolekcjach na radiowej antenie. Droga Krzyżowa w piątki o godz. 19:30 i 21:30, a Gorzkie Żale w niedziele o godz. 21:30. W niedziele wielkopostne godz. 15:15 i 21:15 można będzie uczestniczyć w rekolekcjach wielkopostnych, które poprowadzi werbista o. Henryk Ślusarczyk. Zapraszamy do słuchania „Radia i” na częstotliwości 103,3 FM w Białymstoku oraz 90,9 FM w Mońkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *