2024.04.14 – III Niedziela Wielkanocna

1. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Biblijną, która rozpoczyna Tydzień Biblijny. Serdecznie zachęcamy w tym tygodniu do modlitwy Słowem Bożym.
    – wtorek – różaniec po wieczornej Eucharystii
    – środa – Adoracja od godz. 17:00
    – czwartek – Uwielbienie po wieczornej Eucharystii
  3. W następną niedzielę – Niedziela Dobrego Pasterza. 60 Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Rozpoczęcie tygodnia modlitw o powołania do służby w Kościele. Ogólnopolska Niedziela Modlitw za Kierowców.
  4. Dnia 27 kwietnia zapraszamy na pielgrzymkę do Niepokalanowa. Wyjazd spod kościoła o godz. 6:00. Koszt 70 zł.
  5. U Pana Marka są do nabycia nowe Drogi Miłosierdzia.
  6. Stowarzyszenie Czcicieli Miłosierdzia Bożego i Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Białymstoku zapraszają do udziału w pielgrzymowaniu Białostockim Szlakiem bł. Michała Sopoćki. Pierwszy etap odbędzie się w poniedziałek 15 kwietnia i rozpocznie się Mszą Świętą w Bazylice Św. Rocha o godz. 18.00. Po Mszy Świętej nastąpi przejście do Bazyliki Katedralnej. Tegoroczne pielgrzymowanie będzie zarazem przygotowaniem do obchodów 50. rocznicy śmierci bł. Michała.
  7. Dominikańska Szkoła Wiary w Białymstoku zaprasza na wykład otwarty „To czyńcie na moją pamiątkę, czyli ofiarny wymiar Eucharystii”.
    Wykład wygłosi dominikanin – o. Piotr Laskowski. Zapraszamy w sobotę 20 kwietnia na Mszę Świętą o godz. 10:00, a potem na wykład o 11:00 do Arkad Katedralnych (wejście A za katedrą białostocką).
  8. Prowadzimy nabór do chóru parafialnego. Chętnych do śpiewania zapraszamy do zapisywania się w zakrystii lub kancelarii.
  9. Wszystkim naszym Parafianom i Gościom, życzymy Bożego błogosławieństwa.