2024.04.21 – IV Niedziela Wielkanocna

1. Dzisiaj – Niedziela Dobrego Pasterza. 61 Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Rozpoczęcie tygodnia modlitw o powołania do służby w Kościele. Ogólnopolska Niedziela Modlitw za Kierowców.
    – wtorek – uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Tego dnia swoje imieniny obchodzi nasz wikariusz ks. Jerzy, polecajmy Go w modlitwie
    – środa – uroczystość św. Jerzego, męczennika, głównego patrona Archidiecezji
    – czwartek – święto św. Marka, Ewangelisty. Dzień modlitw o urodzaje.
  3. We środę nasza młodzież przyjmie Sakrament Bierzmowania z rąk ks. Biskupa Henryka Ciereszki. Otoczmy ich naszą modlitwą. W tym dniu kancelaria będzie nie czynna.
  4. Dnia 27 kwietnia zapraszamy na pielgrzymkę do Niepokalanowa. Wyjazd spod kościoła o godz: 6:00. Koszt 70 zł.
  5. Od 28 kwietnia rozpocznie się przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania. Dotyczy to młodzież, która uczęszcza obecnie do 8 klasy szkoły podstawowej, a także tych osób, które z różnych powodów w odpowiednim czasie nie przyjęły bierzmowania. Zapraszamy na Mszę Św. o godz: 13:30 i spotkanie.
  6. U Pana Marka są do nabycia nowe Drogi Miłosierdzia.
  7. Prowadzimy nabór do chóru parafialnego. Chętnych do śpiewania zapraszamy do zapisywania się w zakrystii lub kancelarii.
  8. W przyszłą niedzielę będziemy gościć przedstawiciela naszego Seminarium. Taca tego dnia będzie przeznaczona na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego w Białymstoku.
  9. Wszystkim naszym Parafianom i Gościom, życzymy błogosławieństwa Dobrego Pasterza.