2024.06.02 – IX Niedziela Zwykła

 1. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania naszej parafialnej procesji Bożego Ciała, szczególnie osobom odpowiedzialnym za organizację procesji i utrzymanie paramentów procesyjnych, budowniczym ołtarzy. Od uroczystości Bożego Ciała trwa oktawa. Codziennie oddajemy chwałę i dziękujemy Jezusowi za Jego obecność wśród nas. Msza Święta z nieszporami , nabożeństwem czerwcowym i procesją eucharystyczna o godz. 18.00. Na zakończenie „Oktawy Bożego Ciała”, w najbliższy czwartek błogosławieństwo dzieci i wianków.
 2. W czerwcu zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe. W tygodniu po Mszy wieczornej, natomiast w niedzielę po Mszy o godz. 9.00.
 3. W tym tygodniu:
  – poniedziałek – wspomnienie św. męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy
  – środa – Adoracja od godz. 17.00; wspomnienie św. Bonifacego, biskupa o męczennika. Jest to również 5 dzień miesiąca – Nabożeństwo do św. Faustyny o godz. 17.30
  – czwartek – pierwszy czwartek miesiąca. Od godz. 23.00 – 24.00 – Godzina Święta
  – piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Światowy Dzień Modlitw o uświęcenie kapłanów. Msze Święte w naszym kościele o godz. 7.00, 16.30 i 18.00. Po Mszy wieczornej spotkanie wszystkich ministrantów. Jest to pierwszy piątek miesiąca
  – sobota – wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
 4. Zapraszamy na parafialny wyjazd do Augustowa i Studzienicznej. Wyjazd 15 czerwca sprzed kościoła o godz. 7.45, a powrót około godz. 17.45.
 5. U Pana Marka są do nabycia nowe Drogi Miłosierdzia oraz dla najmłodszych czasopismo Staś.
 6. Niech wszystkich nas błogosławi Dobry Bóg i prowadzi w codzienności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *