2024.06.09 – X Niedziela Zwykła

 

 1. W następną niedzielę ofiary do puszki na uczelnie katolickie.
 2. W czerwcu zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe. W tygodniu po Mszy wieczornej, natomiast w niedzielę po Mszy o godz. 9.00.
 3. W tym tygodniu:
  – wtorek – wspomnienie św. Barnaby, Apostoła, po Mszy wieczornej zapraszamy na różaniec
  – środa – Adoracja od godz. 17.00
  – czwartek – wspomnienie św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła. Jest to również 13 dzień miesiąca o godz. 17.00 – Nabożeństwo Fatimskie
  – piątek – wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika
 4. Zapraszamy na parafialny wyjazd do Augustowa i Studzienicznej. Wyjazd 15 czerwca sprzed kościoła o godz. 7.45, a powrót około godz. 17.45. Zapisy tylko do wtorku.
 5. U Pana Marka są do nabycia nowe Drogi Miłosierdzia oraz dla najmłodszych czasopismo Staś.
 6. W dniach 21-23 czerwca (piątek, sobota, niedziela) organizowana jest 43. Piesza Pielgrzymka Różanostocka do Sanktuarium Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.
  Pielgrzymi z Białegostoku wyruszają 21 czerwca ze Świętej Wody o godz. 14:00 (Msza Święta). Pielgrzymka idzie trasą przez Czarną Białostocką i Majewo, zakończy się w Różanymstoku 23 czerwca (niedziela) uroczystą Eucharystią celebrowaną o godz. 17:00 pod przewodnictwem Księdza Biskupa Henryka Ciereszko.
  Do udziału zapraszamy wszystkich chętnych, jednak w sposób szczególny młodzież pragnącą podziękować Chrystusowi i Jego Matce za kończący się kolejny rok katechetyczny, szkolny i akademicki. Zapisy on-line na stronie www.rozanostocka.archibial.pl oraz w parafiach.
 7. W dniach 8-15 czerwca w wybranych miejscach naszej Archidiecezji odbędzie się peregrynacja relikwii Bł. Rodziny Ulmów. Szczegóły na plakacie, a także na stronie internetowej Archidiecezji oraz Duszpasterstwa Rodzin. W sposób szczególny zapraszamy do Archikatedry białostockiej w sobotę 15 czerwca na Mszę Świętą o godz. 12:00 wieńczącą peregrynację. Eucharystię poprzedzi modlitwa różańcowa o godz. 11:15.
 8. Caritas Archidiecezji Białostockiej zaprasza na kolejną edycję Koncertu Uwielbienia Bogu Dźwięki, który zostanie wykonany przez Akademicką scholę ADONAI wraz z zespołem i uczestnikami warsztatów muzycznych. Oprawę wizualną stanowić będą tworzone na żywo obrazy z piasku do każdego z utworów. Koncert odbędzie się dziś wieczorem o godz. 20.30 przed białostocką Archikatedrą. Wstęp wolny.
 9. Niech wszystkich nas błogosławi Dobry Bóg i prowadzi w codzienności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *