2024.07.14 – XV Niedziela Zwykła

1. Pamiętamy o właściwym wykorzystaniu podarowanego nam czasu wakacji. Niech sprzyja pogłębieniu naszych relacji z Bogiem, umocnieniu wiary. Nie rezygnujmy z najcenniejszego spotkania z Panem Jezusem.
    – poniedziałek – wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła. Pielgrzymowanie Szlakiem bł. Michała Sopoćki (początek godz. 18.00 – Kościół św. Wojciecha i AWSD i przejście do Domu Dziecka, ul. Słonimska).
    – wtorek – wspomnienie NMP z Góry Karmel
    – środa – Adoracja od godz. 17:00.
  3. Podczas wakacji kancelaria jest czynna od poniedziałku do piątku przez pół godziny po zakończonej wieczornej Mszy Św. Przypominamy również, że w lipcu i sierpniu nie ma Mszy Św. o godz. 13:30.
  4. W letnie dni przypominamy o odpowiednim stroju do kościoła. Niech będzie on wyrazem naszego szacunku do miejsca świętego, a gromadzącym się na Eucharystii pomaga w skupieniu i modlitwie.
  5. U Pana Marka są do nabycia nowe Drogi Miłosierdzia oraz dla najmłodszych czasopismo Staś.
  6. 12 Rowerowa Pielgrzymka na Jasną Górę wyruszy z Białegostoku 3 sierpnia b.r. Do udziału w pielgrzymce zapraszamy wszystkich, którzy poprzez rowerowe pielgrzymowanie pragną uczcić Matę Bożą i wraz z Nią powierzać swoje intencje Panu Bogu.
    Zapisy i szczegółowe informacje o pielgrzymce dostępne są na stronie – rowerymka.pl lub pod nr-em tel. 600 111 974.
  7. Życzymy wszystkim Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej, a korzystającym z urlopów i wakacji życzymy bezpiecznych podróży.