2024.08.18 – XX Niedziela Zwykła

– wtorek – wspomnienie św. Bernarda, opata
    – środa – wspomnienie św. Piusa X, papieża – adoracja od godz. 17.00
    – czwartek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej
    – sobota – święto św. Bartłomieja, Apostoła.
  2. Kancelaria podczas wakacji jest czynna od poniedziałku do piątku przez pół godziny po zakończonej wieczornej Mszy św.
  3. Apostolstwo Trzeźwości i Krucjata Wyzwolenia Człowieka archidiecezji białostockiej zapraszają na dwa wydarzenia, które odbędą się w sierpniu: XIII rekolekcje trzeźwościowe w Kozińcach – w dniach od 23 do 25 sierpnia oraz Archidiecezjalna Piesza Pielgrzymka w Intencji Trzeźwości, która odbędzie się 24 sierpnia. Informacje o zapisach oraz szczegóły można znaleźć na plakatach i na stronach internetowych organizatorów.
  4. Wyjątkowe, uroczyste oddanie życia Jezusowi przez ręce Maryi będzie miało miejsce 7 października br. w święto Matki Bożej Różańcowej w parafii Zmartwychwstania Pańskiego w Białymstoku. Uroczystość ta będzie poprzedzona 33-dniowym przygotowaniem w formie rekolekcji. Więcej informacji znajduje się na plakacie na tablicy ogłoszeń.
  5. Życzymy wszystkim błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej, a korzystającym z urlopów i wakacyjnego odpoczynku życzymy bezpiecznych podróży i odnowy sił fizycznych i duchowych.