2024.09.22 – XXV Niedziela Zwykła

1. Pielgrzymowanie Szlakiem bł. Michała Sopoćki (początek godz. 16.30 – Kaplica Sióstr Jezusa Miłosiernego ul. Poleska – przejście do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego.
    – poniedziałek –wspomnienie św. Ojca Pio z Pietrelciny, prezbitera
    – wtorek –różaniec po wieczornej Eucharystii, serdecznie zapraszamy
    – środa – Adoracja od godz. 17:00
    – piątek – wspomnienie św. Wincentego a Paulo
    – sobota – święto bł. Michała Sopoćki, prezbitera, patrona Białegostoku. O godz. 15:00 będziemy modlili się Koronką do Bożego Miłosierdzia na skrzyżowaniu ulic KEN i Pietkuna.
  3. Za tydzień 29 września po Mszy o godzinie 13:30 odbędzie się spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
  4. W pierwszą sobotę października odbędzie się doroczna pielgrzymka KŻR do Sanktuarium Maryjnego w Różanymstoku. Na wyjazd zapraszamy wszystkich chętnych parafian. Koszt wyjazdu 50 zł.
  5. Zapraszamy na pielgrzymkę do Sanktuarium św. Jana Pawła II, Sanktuarium Miłosierdzia Bożego oraz Kalwarii Zebrzydowskiej i Wadowic w dniach 12 – 13 października. Koszt wyjazdu 250 zł.
  6. U pana Marka można nabyć kolejny numer Dróg Miłosierdzia oraz Drogi Misyjne.
  7. Życzymy wszystkim na rozpoczynający się tydzień błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej.