2022.03.13 – II Niedziela Wielkiego Postu

1. Bóg zapłać za pomoc materialną uchodźcom z Ukrainy. W dalszym ciągu można przynosić dary, którymi obdarzymy potrzebujących.
  2. Wydarzenia liturgiczne:
    – poniedziałek – Rekolekcje dla Kobiet od godz. 18.00
    – wtorek – różaniec wraz z Wojownikami Maryi
    – środa – Adoracja od godz. 17.00
    – czwartek – rozważanie Męki Pańskiej od godz. 19.00
    – piątek – Kurs Alpha od godz. 18.45
    – sobota – uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP; dzień imienin Naszego Arcybiskupa Józefa Guzdka, otoczmy solenizanta naszymi modlitwami
    – niedziela – 3 Niedziela Miesiąca – Nieszpory Eucharystyczne o godz. 16.30
  3. Za tydzień w niedzielę spotkanie oazy, w małych grupkach, według stałego rozkładu.
  4. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa dla dzieci we sobotę o godz. 17.00, w piątki o godz. 18.30 dla ogółu parafian. Gorzkie Żale w środy i soboty po wieczornej Eucharystii, w niedziele po Mszy Świętej o godz. 9.00. w Czwartki od 19.00 rozważania Męki Pańskiej.
  5. Dziękujemy naszym parafianom, którzy wzięli udział w Kursie Nowe Życie.
  6. Na razie nie mamy zgłoszeń na pielgrzymki do Włoch i Medjugorie. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z duszpasterzami, w innym razie będziemy musieli odwołać planowane wyjazdy.
  7. Życzymy dobrej, spokojnej niedzieli i rozpoczynjącego się tygodnia nauki i pracy.