2022.03.20 – III Niedziela Wielkiego Postu

1. Bóg zapłać za pomoc materialną uchodźcom z Ukrainy. W dalszym ciągu można przynosić dary, którymi obdarzymy potrzebujących. Można również składać ofiary pieniężne do puszki przy obrazie „Jezu, ufam Tobie”.
  2. Wydarzenia liturgiczne:
    – poniedziałek – Rekolekcje dla Kobiet od godz. 18.00
    – wtorek – różaniec wraz z Wojownikami Maryi
    – środa – Adoracja od godz. 17.00
    – czwartek – rozważanie Męki Pańskiej od godz. 19.00
    – piątek – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, Eucharystie o godz. 7.00, 16.30 i 18.00; Dzień Świętości Życia – Duchowa Adopcja; Kurs Alpha od godz. 18.45
  3. Od wtorku, zapraszamy osoby, które pragną odnowić Rekolekcje 33dni z Miłością Miłosierną. Szczegóły u ks. Proboszcza.
  4. Parafia Zmartwychwstania Pańskiego i BSNE zapraszają w najbliższą środę, 23 III po Mszy Świętej wieczornej na spotkanie synodalne dla młodych pod hasłem „Kościół moich marzeń”.
  5. U Pana Marka, są już do kupienia świece paschalne, w cenie 20 zł.
  6. Na stoliku pod chórem znajdują się ulotki dotyczące planowanych pielgrzymek.
  7. Dziękujemy parafianinowi, za wsparcie zakupu lampki wiecznej do tabernakulum. Szukamy jeszcze osób, które są chętne wesprzeć zakup chrzcielnicy do parafii.
  8. Życzymy dobrej, spokojnej niedzieli i rozpoczynjącego się tygodnia nauki i pracy.

Jeden komentarz

1. Pokój. Drogi Księże Proboszczu. Nie będzie 25.03 o godz. 17.00 w naszej świątyni parafialnej wspólnej modlitwy i zawierzenia Ukrainy i Rosji Niepokalanemu Sercu Maryi?? Papież Franciszek wołał wszystkich do wspólnoty, J.E Ks Abiskup Jerzy także zaprasza. Cały Episkopat woła wszystkich chrześcijan do wspólnej modlitwy. My nie zasiądziemy??
    Papież Franciszek: „Zapraszam wszystkie wspólnoty i każdego wierzącego do przyłączenia się do mnie w piątek, 25 marca, w uroczystość Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny, w dokonaniu uroczystego aktu poświęcenia ludzkości, a zwłaszcza Rosji i Ukrainy, Niepokalanemu Sercu Maryi, aby Ona, Królowa Pokoju, wyjednała światu pokój.“ https://www.vaticannews.va/pl/papiez/news/2022-03/papiez-agresja-na-ukraine-jest-barbarzynska-i-swietokradcza.html