2022.05.08 – IV Niedziela Wielkanocna

1. Dziś Niedziela Dobrego Pasterza, Początek Tygodnia Modlitwy o Powołania. Witamy w naszej wspólnocie alumna Dominika, przedstawiciela AWSD. Modlitwą i ofiarą złożoną na tacę możemy dziś wesprzeć Seminarium Duchowne.
  2. Na Eucharystii o godzinie 13.00, rozpoczniemy parafialne przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania, otoczmy ósmoklasistów naszą modlitwą.
    – poniedziałek – uroczystość św. Stanisława, Patrona Polski
    – wtorek – różaniec wraz z Wojownikami Maryi; z racji na próby do I Komunii Świętej, odbędzie się w starej kaplicy
    – środa – Adoracja od godz. 17.00
    – piątek – wspomnienie NMP z Fatimy; Nabożeństwo Fatimskie od godz. 17.00; po Eucharystii procesja wokół świątyni; prosimy zabrać ze sobą świece
    – sobota – święto św. Macieja Apostoła
  4. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, odprawiane codziennie o godz. 18.30; w niedziele po Mszy Świętej o godz. 9.00; Nabożeństwo majowe dla dzieci w soboty o godz. 17.00.
  5. Zapraszamy na pielgrzymkę autokarową do Loretto. Wyjazd 14 maja. Cena 60 zł. Zapisy, tylko dziś, u księdza Proboszcza.
  6. U Pana Marka można zaopatrzyć się w kolejny numer Dróg Miłosierdzia oraz czasopismo Staś.