2022.05.22 – VI Niedziela Wielkanocna

1. Wczoraj i dzisiaj, ponad 60cioro dzieci, w pełni uczestniczyło w Eucharystii. Jako wspólnota parafialna otoczmy te dzieci naszą modlitwą, by nie zagasła w nich czystość serca oraz chęć bycia blisko Jezusa. Przed nami biały tydzień.
  2. Przypominamy, że dziś jeszcze o godz. 13.00 rocznica Pierwszej Komunii Świętej a po Eucharystii o godz. 17.00, spotkanie KŹR. Jeżeli pozwoli pogoda to spotkamy się w parafialnym ogrodzie, w razie deszczu zapraszamy do Starej Kaplicy.
    – wtorek – wspomnienie – NMP Wspomożycielki Wiernych; Dzień Modlitw za Kościół w Chinach.
    – czwartek – wspomnienie św. Filipa Neri; jest to także Dzień Mamy, zapraszamy na wieczorną Eucharystię, by podziękować Dobremu Bogu za nasze mamy
    – piątek – po wieczorne Mszy Świętej spotkanie wszystkich ministrantów
    – sobota – wspomnienie bł. Stefana Kardynała Wyszyńskiego; wyjątkowo Majowe dla dzieci dopiero po Mszy Świętej
  4. Od najbliższego piątku rozpoczynamy Nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Za udział w Nowennie można uzyskać odpust zupełny.
  5. Jeżeli pozwoli pogoda to serdecznie, zapraszamy wszystkie dzieci z parafii wraz z mamami na świętowanie w Ogrodzie Parafialnym, w najbliższą sobotę. Najpierw na Eucharystię o godz. 18.00, następnie Nabożeństwo Majowe wraz ze scholą a później świętowanie przy ognisku. Zapewniamy napoje, kiełbaski oraz animatora, który poprowadzi wspólne zabawy. Mile widziane słodkie koszyczki. W ten sposób chcemy świętować Dzień Mamy oraz zakończenie Białego Tygodnia.
  6. Kustosz z Sanktuarium w Świętej Wodzie oraz Wspólnota Wojowników Maryi, serdecznie zapraszają na 24godzinne Misterium Męki Pańskiej. Rozpocznie się w piątek Mszą Świętą o godz. 15.00 a zakończy Eucharystią w sobotę o godz. 17.00. Serdecznie zapraszamy.
  7. Wychodząc z kościoła można złożyć ofiary na rzecz misji na Kubie.
  8. Życzymy wszelkiego błogosławieństwa w tym nowo rozpoczętym tygodniu nauki i pracy.