2022.07.17 – XVI Niedziela Zwykła

1. Dziękujemy za wspólną modlitwę ks. Przemkowi i polecamy jego osobę, Waszej serdecznej modlitwie. Niech dzięki swojej posłudze na pierwszej parafii, zawsze prowadzi ludzi do Boga.

2. W tym tygodniu:

– środa – Adoracja od godz. 17.00

– piątek – święto św. Marii Magdaleny

– sobota – święto św. Brygidy

3. Jutro rozpoczyna się autokarowa pielgrzymka do Medjugorie. Prośmy św. Faustynę i św. Krzysztofa o bezpieczeństwo dla naszych parafian. Nie zapominajmy o nich w naszych modlitwach.

4. Przypominamy o pielgrzymkach: rowerowej do Częstochowy oraz pieszych do Częstochowy i Wilna. Wszelkie informacje na plakatach i stronach internetowych.

5. Za tydzień w niedzielę, w związku ze zbliżającym się wspomnieniem św. Krzysztofa, po każdej Eucharystii, odbędzie się święcenie pojazdów mechanicznych i modlitwa za kierowców za przyczyną Świętego Krzysztofa. Będą również zbierane ofiary na pomoc polskim misjonarzom.

6. Kancelaria podczas wakacji czynna, 30 min po zakończeniu wieczornej Eucharystii, natomiast spowiedź 15 min przed rozpoczęciem Mszy Świętej.

7. Wszystkim solenizantom i jubilatom najbliższego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa a korzystającym z wakacyjnego odpoczynku, bezpiecznych urlopów i umocnienia sił fizycznych oraz duchowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *