2022.08.07 – XIX Niedziela Zwykła

1. Przed tygodniem na pomoc chorej Marysi, zebraliśmy 2450 zł. To duża kwota jak na warunki naszej Parafii, dlatego z tym większą wdzięcznością, dziękujemy za Wasze szczodre serca i wsparcie.

– poniedziałek – wspomnienie św. Dominika

wtorek – święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, Patronki Europy

– środa – święto św. Wawrzyńca; Adoracja od godz. 17.00; wieczorem Eucharystia w int. Czcicieli Miłosierdzia

– czwartek – wspomnienie św. Klary

– sobota – 13ty dzień miesiąca; Nabożeństwo Fatimskie o godz. 17.00, następnie Msza Święta i procesja, przypominamy o zabraniu świec

3. Za chwilę, po Mszy Świętej, przed kościołem, będą zbierane ofiary do puszki na uczelnie katolickie w Polsce.

4. U Pana Marka do nabycia „Drogi Miłosierdzia” oraz czasopismo dla najmłodszych „Staś”.

5. Swoją modlitwą wspierajmy pielgrzymów pieszych i rowerowych, którzy zmierzają na Jasną Górę, szczególnie pamiętajmy o naszych parafianach.